TOREX BOHEMIA, s.r.o

468 04 JABLONEC NAD NISOU 7, CZ

banerImage

Guarantee

WINDOW4U | WARRANTY
Upozornění:
Ceny zobrazované on-line jsou pouze orientační. Nezahrnují doplňkové služby (montáž, demontáž, likvidace ) a slevy. Informace, které se nacházejí na stránkách konfigurátoru www.SikovnéBydlení.cz (https://sikovne-bydleni.window4u.cz), nejsou nabídkou ve smyslu Občanského zákoníku České Republiky. Slouží pouze k předání údajů pro vypracování nezávazné cenové nabídky. Tato cenová nabídka bude kalkulována dle rozměrů zadavatele a je nezávazná.
Doporučujeme před realizaci zakázky, zjištění skutečných rozměrů naším technikem. Doporučujeme osobní účast zákazníka při zaměřování (zjišťování skutečných rozměrů stavebních otvorů) nebo zajištění účasti jiné kompetentní osoby.

Pokud není v textové části technické specifikace uvedeno jinak, je pohled na okna zevnitř a jejich křídla jsou dovnitř otevíravá.
V Jablonci nad Nisou1.5.2022

Our website uses Internet tags such as files for example cookies to collect and process personal data in order to personalize content and advertisements and analyze movement on websites, apps and on the Internet. Cookies are IT data saved in files and stored on your terminal device (that is: your computer, tablet, smartphone etc.), which the browser sends to the server at each visit on a website from that device.

Our website uses Google Analytics, Google Tag Manager and Google Ads tools developed by company Google LLC. By clicking I accept you accept the notes of our Privacy policy. Make yourself familiar with it by clicking the link.